Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 1514

Pomógł: 10 razy
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 12 Sie 2009 05:54 pm    Temat postu: Młodzik starszy - rozgrywki ligowe 2009/2010 Back to top

16:00 GLADIATORZY Sierszew Pierusz. - JAROTA Jarocin __:__

--------------------------------------------------------------------------------

13:00 KKS 1925 Kalisz - LKS Gołuchów __:__

Ostatnio zmieniony przez Robert KKS dnia 26 Wrz 2009 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

wisior73
Orlik

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 39

PostWysłany: 07 Wrz 2009 09:25 pm    Temat postu: I KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

W minioną sobotę zainaugurowała liga Młodzika Starszego, pierwszym przeciwnikiem Naszych Chłopaków z KKS-u 97" była drużyna z Goliny.
Drużyna z Grom Golina postawiła wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom, mecz był zacięty od pierwszych minut. Pierwszą bramkę w tym sezonie dla KKS-u strzelił Filip Prześniak(WICHURA) Laughing , w 4 minucie na 0-2 wynik podwyższył znowu Filip Prześniak Laughing . Taki wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Wydawało się że mecz ułożył się po naszej myśli lecz w drugiej połowie zrobiło się nerwowo, gdy Golina strzeliła bramkę na 1-2. Wynik meczu jednak nie uległ zmianie i pierwsze punkty pojechały do Kalisza.
Mecz z Gladiatorami był debiutem dla nowego trenera KKS-u 97" TOMKA BANASZAKA.
Skład KKS:
Erwin Mazurek, Mateusz Dąbrowski, Jonasz Kozanecki, Bartłomiej Jóźwiak, Patryk Tomaszewski, Filip Prześniak, Szymon Borowski, Jakub Przydział, Wojciech Błaszczyk, Dominik Bartczak, Jarosław Januszkiewicz, Daniel Szymański, Adam Goral, Filip Kołodziejczyk, Tomasz Mielczarek.
Życzymy dalszych sukcesów nowemu trenerowi z zawodnikami.
Jak, co mecz rodzice dopisali kibicując swoim zawodnikom.
Za tydzień tj.12 września KKS u siebie będzie podejmował drużynę UKS Żelazków na boisku Calisii o godz.13.00.
Serdecznie zapraszamy.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 14 Wrz 2009 07:36 pm    Temat postu: II KOLEJKA MŁODZIKA MŁODSZEGO Back to top

Młodzi KKSesiacy w sobotę urządzili sobie na boisku „Wembley” ostre strzelanie. Ofiarą padli chłopcy z UKS Żelazków którym to nasi wbili 11 goli nie tracąc żadnego. Mecz był widowiskiem jednostronnym chłopcy z Żelazkowa oddali przez całe spotkanie pięć strzałów w stronę naszej bramki.
Skład KKS
Bartczak Dominik-6, Błaszczyk Wojciech-14, Borowski Szymon-10, Dąbrowski Mateusz-13, Jóźwiak Bartłomiej-15, Kołodziejczyk Filip-19, Kozanecki Jonasz-7, Marucha Adam-3, Mazurek Erwin-1, Mielczarek Tomasz-23, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8.
Następny mecz rozegramy na wyjeździe z Astrą Krotoszyn.

Ostatnio zmieniony przez wisior73 dnia 14 Wrz 2009 07:36 pm, w całości zmieniany 1 raz

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 21 Wrz 2009 08:12 pm    Temat postu: III KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

Miał to być mecz o następne trzy punkty, ale życie jak wiemy płata różne figle i tak właśnie było w mienioną sobotę. KKS wybrał się w trzeciej kolejce do Astry Krotoszyn. Po pierwszych ośmiu minutach był już 2-0 dla naszych i zapowiadało się na grad goli. Ale rówieśnicy z Krotoszyna wzięli się do ostrej roboty co zaowocowało strzeleniem dwóch bramek i mecz zakończył się remisem 2-2. Były to pierwsze punkty zabrane naszym zawodnikom w historii (w ligach młodzieżowych, w których brali udział).Po tej kolejce trzy drużyny mają taki sam dorobek punktowy-7 ptk.(KKS KALISZ, ASTRA KROTOSZYN i JAROTA JAROCIN).Wynika z tego, że liga będzie ciekawa do samego końca.
Bramki dla KKS-u strzelali:
ADAM MARUCHA-1 Laughing
BARTŁOMIEJ JÓŹWIAK-1 Laughing
Skład KKS-u na mecz z Astrą:
Bartczak Dominik-6, Borowski Szymon-10, Dąbrowski Mateusz-13, Goral Adam-4, Januszkiewicz Jarosław-16, Jóźwiak Bartłomiej-15, Kozanecki Jonasz-7, Marucha Adam-3, Mazurek Erwin-1, Mielczarek Tomasz-23, Prześniak Filip-11, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8.
Następny mecz rozgrywamy u siebie z Gladiatorami Sierszew Pierusz. o godz.13.00.

Posty: 39

PostWysłany: 27 Wrz 2009 07:03 pm    Temat postu: IV KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

Wczoraj w sobotnie słoneczne południe do Kalisza zawitała drużyna GLADIATORÓW Sierszew Pieruszów. Drużyna KKS-u po ostatnim remisie wzięła się od razu do roboty i zaatakowała przeciwników od samego początku. Pierwsza bramka wpadła już w 4 minucie, następne bramki wpadały w 15 min i 22 min. w 23 minucie do słowa doszli przyjezdni zdobywając bramkę na 3-1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie bramki zdobywali już tylko zawodnicy KKS 1925 w takiej samej ilości jak w pierwszej odsłonie. Końcowy wynik meczu 6-1 dla KKS-u.
PRZYDZIAŁ JAKUB-3 Laughing Laughing Laughing
TOMASZEWSKI PATRYK-1 Laughing
BOROWSKI SZYMON-1 Laughing
SZYMAŃSKI DANIEL-1. Laughing
Skład KKS 1925
Bartczak Dominik-6, Błaszczyk Wojciech-14, Borowski Szymon-10, Dąbrowski Mateusz-13, Goral Adam-4, Januszkiewicz Jarosław-16, Jóźwiak Bartłomiej-15, Kołodziejczyk Filip-19, Kozanecki Jonasz-7, Mazurek Erwin-1, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8
Duże podziękowania dla kibiców za głośny doping podczas całego meczu.
Za tydzień młodzi KKesiacy jadą do Jaroty Jarocin.

Posty: 39

PostWysłany: 06 Paź 2009 09:01 pm    Temat postu: V KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

Spotkanie które zawodnicy KKS 1925 Młodzika Starszego rozegrali w ostatnią sobotę z Jarotą Jarocin należy zaliczyć do udanych. Gra kaliskiego zespołu była bardzo dojrzała ,częste zmiany stron rozgrywania piłek, ładne i dokładne dogrywania do kolegi, strzały, po prostu wszystko chodziło jak należy. W pierwszej połowie prowadzenie objął KKS strzelając dwie bramki. W drugiej połowie nasi strzelili jeszcze trzy bramki i wynik na „tablicy” 0-5 dla przyjezdnych(czyli KKS). W końcówce meczu do głosu doszli gospodarze i wbili naszym dwa gole. Końcowy wynik to 2-5. Co prawda mecz zaczął się z dwugodzinny opóźnieniem ale warto było poczekać i popatrzeć na naprawdę dobry mecz w wykonaniu naszych młodych piłkarzy.
Bramki dla naszych strzelali:
DOMINIK BARTCZAK-1 Laughing
DANIEL SZYMAŃSKI-1 Laughing
JAKUB PRZYDZIAŁ-2 Laughing Laughing
SZYMON BOROWSKI-1 Laughing
Skład KKS-u:
Bartczak Dominik-6, Borowski Szymon-10, Goral Adam-4, Januszkiewicz Jarosław-16, Jóźwiak Bartłomiej-15,Kołodziejczky Filip-19, Kozanecki Jonasz-7, Mazurek Erwin-1, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8.
Następny mecz rozgrywamy na boisku” Calisii” o godz.12.30 z miejscowym Włókniarzem Kalisz. Serdecznie zapraszam wraz z rodzicami zawodników z KKS 1925.

wyniki całej V kolejki
UKS Żelazków PIAST Kobylin 2-1
ASTRA Krotoszyn GROM Golina 0-0
GLADIATORZY LKS Gołuchów 1-1
JAROTA Jarocin KKS 1925 Kalisz 2-5
WŁÓKNIARZ Kalisz POGOŃ N. Skalmierzyce 1-2

W ostatni sprawozdaniu podałem zły wynik meczu Piasta Kobylin z Włókniarzem Kalisz(2-3). Wygrała drużyna z Kobylina 3-2(muszę zmienić informatora he,he).

Ostatnio zmieniony przez wisior73 dnia 06 Paź 2009 09:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 15 Paź 2009 09:31 pm    Temat postu: VI KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

4-0 to wynik z ostaniej soboty gdzie KKS 1925 pokonał w derbach Włókniarz Kalisz. Mecz ogólnie ładny dla oka, dużo dobrych akcji wykonaniu KKS-u po których mogło paść jeszcze więcej bramek.
Ale taki wynik satysfakcjonuje trenera TOMKA BANASZAKA któremu zależy żeby chłopcy grali jak najwięcej piłką.
Bramik Strzelali:
JANUSZKIEWICZ JAROSŁAW-1 Laughing

Skład KKesiaków:
Bartczak Dominik-6,Błaszczyk Wojciech-14, Borowski Szymon-10, Goral Adam-4, Januszkiewicz Jarosław-16, Jóźwiak Bartłomiej-15,Kołodziejczky Filip-19, Kozanecki Jonasz-7, Mielczarek Tomasz-23,Mazurek Erwin-1, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8.

Wyniki VI kolejki

PIAST Kobylin POGOŃ N. Skalmierzyce 2-0
KKS 1925 Kalisz WŁÓKNIARZ Kalisz 4-0
LKS Gołuchów JAROTA Jarocin 0-4
GLADIATORZY GROM Golina 1-5
UKS Żelazków ASTRA Krotoszyn 0-7

W najbiższą sobotę jedziemy do Skalmierzyc po następne trzy punkty.
Mecz rozpocznie się o godz.11.00.
Zapraszamy

Robert KKS

Posty: 1514

PostWysłany: 17 Paź 2009 01:07 pm    Temat postu: Back to top

Pogoń Nowe Skalmierzyce - KKS 1925 Kalisz 0-2 (0-0)

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 20 Paź 2009 07:37 pm    Temat postu: VII KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

0-2 to wynik jaki padł w mienioną sobotę w Skalmierzycach. W sobotę(17.10.2009) pogoda nie była za łaskawa dla chłopców, którzy rozgrywali zawody na boisku Pogoni Skalmierzyce(zimno, deszczowo, ślisko). Mecz wręcz przeciwnie, adrenalina od samego początku do końca spotkania. Bramki padły dopiero w drugiej odsłonie meczu. W 24min. drugiej połowy w polu karnym zostaje sfaulowany Filip Prześniak i sędzia dyktuje rzut karny. Karnego na bramkę zamienił Bartłomiej Jóźwiak strzelając pewnie w prawy dolny róg bramki. Pogoń po stracie gola rzuciła się do odrabiania, ale w 27 min., zamieszanie w polu karnym Pogoni i piłka ląduje w bramce. Strzelcem bramki Dominik Bartczak i 0-2 dla naszych chłopaków. Wynik meczu już do końca nie uległ zmianie. Zawodnicy z Pogoni rozegrali dobre zawody stawiając ostry opór KKesiakom.
Bartczak Dominik-6, Błaszczyk Wojciech-14, Borowski Szymon-10,Dąbrowski Mateusz-13, Goral Adam-4, Januszkiewicz Jarosław-16, Jóźwiak Bartłomiej-15,Kołodziejczky Filip-19, Kozanecki Jonasz-7, Mazurek Erwin-1, Mielczarek Tomasz-23, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8.

Piast Kobyli będzie naszym następnym rywalem, mecz rozegramy na boisku rywala. Jest to najdalszy wyjazd w lidze Młodzika Starszego. Zawodnicy jeszcze nigdy nie grali z zawodnikami z Kobylina także konfrontacja na pewno będzie interesująca.

Posty: 39

PostWysłany: 25 Paź 2009 03:31 pm    Temat postu: VIII KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

2-5 takim wynikiem zakończył się mecz pomiędzy PIASTEM KOBYLIN a KKS 1925 KALISZ.
W przedostatniej kolejce chłopcy z rocznika 97’ pojechali na mecz do Kobylina, aby tam zmierzyć się z tamtejszą drużyną Piast Kobylin. To była pierwsza konfrontacja tych drużyn w historii rozgrywek.
Obie drużyny od początku spotkania chciały strzelić bramkę, niestety jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze(9 min.). Po stracie bramki w naszych chłopcach, aż się zagotowało i 23 min z wolnego ładną bramkę strzelił Bartek Jóźwiak(1-1), do przerwy wynik nie uległ zmianie.
Druga odsłona należała do piłkarzy KKS-u. W 3 min drugiej połowy do bramki rywali trafił Jarek Januszkiewicz i wyszliśmy na prowadzenie(1-2). W 5 min drugiej połowy do głosu doszli gospodarze przy pomocy sędziego zdołali zremisować(kontrowersyjna decyzja sędziego). I to był ostatni atak Piasta na naszą bramkę. Po utracie bramki nasi zaczęli grać jak mistrzowie, piłka wędrowała od nogi do nogi i 23min(druga połowa) bramkę dla KKS-u strzelił Wojtek Błaszczyk(2-3) w 27 nim na 2-4 podwyższył Dominik Bartczak. Wynik meczu 2-5 ustalił Wojtek Błaszczyk pokonując bramkarza po raz drugi.
Cieszy gra młodzika starszego, którzy na ciężkim boisku rywala zdobywają 5 bramek i wywożą cenne trzy punkty. Warto tutaj wspomnieć, że to była pierwsza porażka Piasta na własnym boisku. Tym bardziej cieszy gra i walka na boisku.
Bramki zdobyli:
JAROSŁAW JANUSZKIEWICZ-1 Laughing
WOJCIECH BŁASZCZYK-2 Laughing Laughing
Bartczak Dominik-6,Błaszczyk Wojciech-14, Dąbrowski Mateusz-13, Januszkiewicz Jarosław-16, Jóźwiak Bartłomiej-15,Kołodziejczky Filip-19, Kozanecki Jonasz-7, Mazurek Erwin-1, Mielczarek Tomasz-23, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8.
W ostatniej kolejce podejmujemy na boisku ”Calisii” LKS Gołuchów. Mecz rozpocznie się o godz.13.00. Tym meczem KKS potwierdzi, kto powinien zdobyć mistrza jesieni (tylko KKS).

GRATKI!

Szkoda że do wieku seniora brakuje im kilka lat...

Robert KKS

Posty: 1514

PostWysłany: 25 Paź 2009 10:30 pm    Temat postu: Back to top

Gratulacje ! Oby tak dalej !

Ostatnio zmieniony przez Robert KKS dnia 25 Paź 2009 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna -> Młodzi Kakaesiacy: KKS'1997-2000 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)