Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

UDANE SPARINGI TRENERA TOMKA BANASZAKA I JEGO ZAWODNIKÓW

wisior73
Orlik

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 39

PostWysłany: 29 Mar 2010 10:32 pm    Temat postu: UDANE SPARINGI TRENERA TOMKA BANASZAKA I JEGO ZAWODNIKÓW Back to top

W ostatnim okresie rocznik 1997 rozegrał dwa sparingi.
Pierwszy sparing chłopcy rozegrali na pięknym boisku o sztucznej nawierzchni w Zduńskiej Woli (szkoda że takiego nie ma w naszym mieście) z tamtejszą drużyną POGOŃ EKOLOG ZDUŃSKA WOLA.
Całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszych zawodników. Wynik meczu otworzył w 7 minucie Kuba Przydział, który w całym spotkaniu pokonał bramkarza gospodarzy trzy razy (jeszcze w 12 i 23 minucie). Następne dwa gole dołoży drugi z napastników Dominik Bartczak w 19 i 21 minucie. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej odsłonie trener Tomek dokonał kilku zmian na boisku dając szansę innym zawodnikom na pokazanie swoich umiejętności. W drugiej połowie padła tylko jedna bramka którą strzelili gospodarze z karnego. Końcowy wynik meczu 1-5 dla KKS-u. Był to pierwszy sparing rozgrywany po przerwie zimowej przez zawodników naszego zespołu. Gra ładna i składna.
Na drugi sparing udaliśmy się do Pleszewa aby tam rozegrać mecz z zawodnikami Stali Pleszew. Przeciwnik znany naszym zawodnikom z rozgrywek w roczku starszym 1996 gdzie nasi brali udział występując w poprzednim klubie. Zawodnicy Stali Pleszew przerastali naszych zawodników wzrostowo i siłowo było nie było to rocznik 96’ a nie 97’. Tylko paru zawodników naszego klubu mogło dorównać fizycznie „pleszewianom”. Mecz od początku był meczem twardej walki o „każdy metr boiska”. Pierwszą bramkę w meczu strzelił najmłodszy zawodnik na boisku Filip Prześniak. I od 16 minuty prowadziliśmy 1-0. W pierwszej połowie mogliśmy podwyższyć wynik meczu ale nie udało się strzelić karnego. Druga połowa niczym się nie różniła od pierwszej cały czas szybka i twarda walka. Wynik meczu ustalił zawodnik Stali pokonując w bramce Erwina Mazurka. I tak po 70 minutach wynik meczu 1-1.
Podsumowując oba sparingi można być spokojnym o ligę Młodzika Starszego w wykonaniu naszych zawodników. Trener Banaszak dobrze przygotował zawodników pod względem kondycyjnym i technicznym. Można powiedzieć że Tomek ma równy zespół który może odnieść wiele sukcesów zarówno w lidze jak i na turniejach które na przełomie maja czerwca rozegrają nasi zawodnicy.
Podziękowania rodzicom za zorganizowanie transportu na oba sparingi chociaż prawdę mówiąc naprawdę warto było zobaczyć KKesiaków w akcji po przerwie zimowej.
Skład KKS-u.
Bartczak Dominik-6, Borowski Szymon-10, Rembiszewski Adrian-4, Dąbrowski Mateusz-13, Jóźwiak Bartłomiej-15, Kozanecki Jonasz-7, Mazurek Erwin-1, Prześniak Filip-11, Przydział Jakub-5, Sówka Filip-9, Szymański Daniel-2, Tomaszewski Patryk-8, Pacholski Tomasz-17, Wieczorek Kamil-18, Mielczarek Tomasz-23, Pawelec Patryk-12.

Liga Młodzika Starszego rusza tuż po Świętach Wielkiej Nocy czyli 6 kwietnia. Pierwszy mecz w rundzie wiosennej rozegramy u siebie z Grom Golina na boisku „Wembley” o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna -> Młodzik Starszy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)