Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

MŁODZIK (97):Rozgrywki ligowe 2008/2009 - wyniki,komentarze!

wisior73
Orlik

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 39

PostWysłany: 11 Maj 2009 09:01 pm    Temat postu: V KOLEJKA MŁODZIKA MŁODSZEGO Back to top

Najtrudniejszy mecz w sezonie KKS rozegrał w Jarocinie tamtejszą Jarotą.
W pierwszej połowie odnotowaliśmy remis z pomocą sędziego który wypaczył ogólnie całe spotkanie(gwizdał spalone z "kapelusza, nie uznał bramki). Ale to i tak nie pomogło Jarocie, zawodnicy KKS-u zostali dobrze przygotowani przez trenera do tych zawodów. W drugiej odsłonie młodzi kakaesiacy pokazali poziom nie odbiegający od poprzednich meczy(dokładne podania, pressing) i tak oto pierwszą bramkę strzelił SZYMON BOROWSKI(BORO) Laughing zaś wynik meczu na 2-0 ustalił DOMINIK BARTCZAK Laughing .
Mecz był rozgrywany na sztucznej nawierzchni co sprawiło że nasi chłopcy musieli przez pierwsze 25 minut wyczuć tępą murawę.
Pierwszy raz odkąd jeżdżę na mecze chłopaków widziałem tak nieprzyjaznych miejscowych kibiców którzy ubliżali naszym kibicom i zawodnikom, ale po meczu to my byliśmy dumni z wyniku meczu i postawy naszych piłkarzy.
Kibice jak zwykle dopisali w 100% tworząc mimo wszystko wspaniałą atmosferę bez której pewno byłoby gorzej osiągnąć na boisku rywala dobry wynik .

W tym tygodniu KKS rozgrywa dwa ostatnie mecze, pierwszy wyjazd do Gladiatorów(środa) a w sobotę następne derby Kalisza z Prosną na „Wembley”.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 18 Maj 2009 09:21 pm    Temat postu: VI i Vii KOLEJKA MŁODZIKA MŁODSZEGO Back to top

W mienionym tygodniu chłopcy rozegrali dwa ostatnie mecze w rundzie wiosennej co prawda wyniki tych meczy nie miały już żadnego znaczenia dla ułożenia czuba tabeli.
Wynik w Pieruszycach może zdziwić wszystkich ale murawę w Pieruszycach mają specyficzną. Wynik 4-2 dla KKS-u fakt żadna rewelacja ale moim zdaniem chłopcy chyba odczuwali trudy meczu z Jarocinem.
Bramki strzelali:
JAKUB PRZYDZIAŁ(PAWIK)-1 Laughing
ADAM MARUCHA(ADAŚ)-2 Laughing Laughing
SAMOBUJ-1 Laughing

Ostatni mecz rozegraliśmy z Prosną Kalisz, mecz był specyficzny ponieważ graliśmy po siedmiu. Chłopcy z Prosny bali się KKS-u i stawili się tylko w siedmiu(żart).
Trener Kaczmarek z zespołem zdecydował że zagrają też siedmioma zawodnikami. Wynik do przerwy to 8-0 dla lepszych czyli KKS-u.
Druga połowa nie doszła do skutku z powodu kontuzji bramkarza Prosny i sędzia odgwizdał koniec meczu po pierwszej połowie. Wynik został w protokóle sędziego z pierwszej połowy. Szkoda że ostatnia kolejka była taka pechowa zwłaszcza że w piątek tj. 22.05.2008 odbędzie się finał Ligi Młodzika Młodszego z udziałem Marcinek Kępno, Pogoń Skalmierzyce i KKS 1925 KALISZ, przez to chłopcy nie mogli się sprawdzić swoich umiejętności po jedenastu.
Zapraszamy do Skalmierzyc rozpoczęcie o godz.16.30.