Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

18 kolejka (27 marca): KKS - Polonia Środa Wlkp. 4:0!

admin2

Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 778

Skąd: Kakaesowo!

PostWysłany: 28 Mar 2010 02:27 am    Temat postu: 18 kolejka (27 marca): KKS - Polonia Środa Wlkp. 4:0! Back to top

RELACJA:

W dniu dzisiejszym pierwszy mecz na własnym boisku rozegrali juniorzy młodsi KKS-u Włókniarz 1925 Kalisz w Wielkopolskiej Lidze Juniora Młodszego. Rywalami naszych zawodników była drużyna Polonii Środa Wielkopolska, z którą to drużyną nasi piłkarze zremisowali jesienią 3-3.

Mecz przebiegał pod dyktando kaliskich zawodników, którzy pewnie wygrali 4-0 prowadząc do przerwy 2-0. Bramki dla kakaesiaków zdobyli Maciek Przybysławski w 2 i 58 minucie oraz Stasiu Walczyński w 10 i 70 minucie.

Po meczu trener kaliszan Karol Kiełbik powiedział:
"Spotkanie zaczęło się idealnie dla nas. Po 10 minutach prowadziliśmy 2-0 i troszkę podcięło to skrzydła gościom. Mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji w pierwszej połowie jednak skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Pierwsze minuty drugiej polowy to najgorszy czas w naszym wykonaniu w ciągu meczu, wynik zaczął działać na chłopaków demobilizująco co przy jednym błędzie i bramce kontaktowej dla gości mogło się skończyć różnie. Na szczęście w porę moi piłkarze opanowali sytuacje i wykorzystali kolejne błędy Polonii strzelając dwa gole. Mimo wysokiej wygranej jest jeszcze wiele pracy przed nami".

WLJM: KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Polonia Środa Wlkp. 4-0 (2-0)

Bramki: 1-0 Maciej Przybysławski 2’, 2-0 Stasiu Walczyński 10’, 3-0 Maciej Przybysławski 58’, 4-0 Stasiu Walczyński 70’

Skład KKS-u: Słomian - Sołtysiak, Łuczak, Skarżyński, Jaśkiewicz - Woźniak, Augustyniak, Chwiłkowski, Mularczyk - Przybysławski, Walczyński

ponadto kadrę na mecz uzupełnili Frontczak, Gajewski, Tergel Ariunbold, Ostrychalski, Gołacki, Zakrzewski.

Ostatnio zmieniony przez admin2 dnia 28 Mar 2010 02:31 am, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna -> Wielkopolska Liga Juniorów Młodszych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)