Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

19 kolejka (01 kwietnia): KKS - Warta I Poznań 1:3

admin2

Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 778

Skąd: Kakaesowo!

PostWysłany: 03 Kwi 2010 06:20 am    Temat postu: 19 kolejka (01 kwietnia): KKS - Warta I Poznań 1:3 Back to top

Niestety pierwszej porażki w rudzie wiosennej doznali mlodzi piłkarze KKS Włokniarz 1925. Zawodnicy trenera <b>Karola Kiełbika</b> musieli uznać wyższość piłkarzy Warty Poznań, którzy wygrali 3-1, choć mecz rozpoczął się dla kakaesiaków znakomice i już w 36 sekundzie bramkę zdobył <b>Patryk Mularczyk</b> pięknym strzałem z 18 metrów.

Kakaesiacy bardzo ucieszyli się z szybkiego prowadzenia z pierwszym zespołem Warty i ... spoczęli na laurach, a z upływem minut do głosu dochodzili coraz częściej goście. Piłkarze Warty po błędach naszych zawodników w obronie i problematycznym rzucie karnym już do przerwy ustalili wynik spotkania strzelając trzy kolejne bramki.

W drugiej połowie ambitnie grający gospodarze mieli przewagę, jednak nie dali rady odrobić strat i ostatecznie ulegli piłkarzom z poznańskiej Warty 3-1. Szkoda porażki, ale nasi piłkarze po zdobytej bramce zbyt szybko uwierzyli, że ograją juniorów Warty.

<b>WLJM: KKS Włókniarz 1925 Kalisz – Warta I Poznań 1-3 (1-3)</b>

<b>Bramka dla KKS-u</b>: 1` Mularczyk

<b>Skład KKS-u</b>: Slomian - Sołtysiak, Łuczak, Skarżyński, Jaśkiewicz - Woźniak, Augusyniak, Chwiłkowski, Mularczyk - Przybysławski, Walczyński,

na ławce rezerwowych zasiedli: Trzeciak, Ostrychalski, Frontczak, Gajewski,

Ostatnio zmieniony przez admin2 dnia 06 Kwi 2010 07:22 pm, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna -> Wielkopolska Liga Juniorów Młodszych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)