Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

I MIEJSCE OZPN KALISZ DLA MLODZIKA ST. TRENERA BANASZAKA

wisior73
Orlik

Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 39

PostWysłany: 18 Cze 2010 08:47 am    Temat postu: I MIEJSCE OZPN KALISZ DLA MLODZIKA ST. TRENERA BANASZAKA Back to top

15 czerwca na boisku w Kraszewicach odbył się finał ligi Młodzika Starszego okręgu kaliskiego.

W finale wzięły udział zespoły, które zajęły I miejsca w swoich grupach. W grupie I była to drużyna KKS 1925 Kalisz, a z grupy II Marcinki Kępno.

KKS przystąpił do meczu w następującym składzie, w bramce ERWIN MAZUREK od prawej obrony TOMASZ PACHOLSKI, FILIP SÓWKA, BARTEK JÓŹWIAK, PATRYK TOMASZEWSKI w pomocy od prawej FILIP PRZEŚNIAK, JONASZ KOZANECKI, KAMIL WIECZOREK, DANIEL SZYMAŃSKI i z przodu zagrali JAKUB PRZYDZIAŁ i DOMINIK BARTCZAK. Zawodnikami rezerwowymi w tym meczu byli ADRIAN REMBISZEWSKI, PATRYK PAWELEC, TOMEK MIELCZAREK i JAREK JANUSZKIEWICZ.

Mecz rozpoczął się punktualnie o godz.17. Od początku spotkania inicjatywę próbowali przejąć zawodnicy z Kępna atakowali naszych bardzo wysoko nie dając dobrze rozegrać piłki. W 10 minucie rzut rożny dla Kępna i 0-1 dla Marcinek. Obrońcy dopuścili do uderzenia głową Steplewskiego który pokonał Erwina Mazurka. Takim wynikiem zakończyła się I połowa spotkania. Trener nie był zadowolony z gry chłopaków w I połowie wyglądało to tak jakby się bali przeciwnika i nie wierzyli w swoje umiejętności.
W drugiej połowie Kępno znowu próbowało narzucić swój rytm. Ale się zdziwili, bo to KKS po przerwie zaczął grać wreszcie swoje. Długo nie musieliśmy czekać, bo już dwie minuty po wznowieniu gry do remisu doprowadził DOMINIK BARTCZAK (1-1) Laughing strzelając mocno pod poprzeczkę. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Nie wiem, co im nakładł trener w przewie do głów, ale poskutkowało. Inicjatywę na boisku mieliśmy MY.W 40 minucie uderzał mocno w stronę bramki Kępna FILIP PRZEŚNIAK, bramkarz wybił piłkę przed siebie a tam już czekał JAKUB PRZYDZAIŁ Laughing który wpakował piłkę do bramki 2-1 dla KKS-u. Marcinki rzuciły się do odrabiania strat (próbowali) ale nie mieli siły przebicia przez naszą linię obrony która spisywał się profesjonalnie. 43 minuta akcja lewą stroną boiska piłkę otrzymał PATRYK TOMASZEWSKI Laughing wszedł w pole karne i uderzył piłkę po długim rogu i 3-1 dla KKS-u. Po tej bramce Kępno było zdruzgotane. Prowadzili przecież 1-0 a przegrywają 1-3. Na boisku rządzili cały czas Nasi, którzy raz po raz atakowali bramkę przeciwnika. W 53 minucie nasi obrońcy trochę przysnęli i na 3-2 podwyższył znowu Stęplewski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i wielka radość nastąpiła w KKS-ie. Po raz pierwszy KALISZ pokonał w finale OZPN-u Kępno. W zeszły roku wygrało Kępno pokonując KKS 2-0. Obydwie drużyny pokazały się z jak najlepszej strony. Finał godny tych drużyn. W drużynie KKS-u jeżeli można kogoś wyróżnić nie krzywdząc reszty drużyny, bo naprawdę grali wszyscy bardzo dobrze począwszy od bramkarza na napastnikach kończąc to ERWIN MAZUREK pokazał dojrzałoś bronienia. Chłopcy za zajęcie pierwszego miejsca otrzymali od OZPN stroje firmy Zina w kolorze granatowym.
Wielkie gratulacje dla całego zespołu młodzika starszego i ich trenera TOMKA BANASZAKA za wygranie ligi.

Ostatnio zmieniony przez wisior73 dnia 18 Cze 2010 08:49 am, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna -> Młodzik Starszy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)