Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz

Rozgrywki ligowe - wiosna 2010 (relacje/wyniki)

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 1514

Pomógł: 10 razy
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 06 Kwi 2010 06:25 pm    Temat postu: Rozgrywki ligowe - wiosna 2010 (relacje/wyniki) Back to top

Posty: 39

PostWysłany: 12 Kwi 2010 09:10 pm    Temat postu: X KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

W pierwszej kolejce rundy wiosennej Młodzik Starszy trenera Banaszaka rozegrał mecz z Grom Golina. Mecz odbył się w Kaliszu na boisku „Wembley”.
Trener miał do dyspozycji 17 zawodników:
Błaszczyk Wojciech, Bartczak Dominik, Borowski Szymon, Rembiszewski Adrian, Jóźwiak Bartłomiej Mazurek Erwin, Kozanecki Jonasz, Nowak Robert, Pacholski Tomasz, Wieczorek Kamil, Prześniak Filip, Przydział Jakub, Tomaszewski Patryk, Szymański Daniel, Mielczarek Tomasz, Pawelec Patryk, Sówka Filip.
Wynik meczu otworzył Jakub Przydział Laughing w 21 minucie strzelając swojego pierwszego gola. Następna bramka padła w 29 min. sprawcą bramki Jakub Przydział Laughing . Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Grom próbował coś zdziałać w pierwszej jak i w drugiej połowie ale bramki strzelaliśmy tylko my. I tak na 3-0 podwyższył „znowu” Jakub Przydział(38min.) Laughing . Na czwartą bramkę czekaliśmy dosłownie 2 minuty. W 40 minucie bramkę strzelił Dominik Bartczak Laughing . Gra nie ulegała zmianie następny na listę strzelców wpisał się Patryk Tomaszewski w 45min Laughing .Wynik 5-0. Jak ostatni zamykając wynik meczu nowo nabyty zawodnik Kamil Wieczorek 47 min Laughing . Wynik końcowy 6-0. Chłopcy z KKS-u dobrze znali przeciwnika i nie przypuszczali że tak łatwo im pójdzie w tej konfrontacji naprawdę z wymagającym przeciwnikiem. Wynik na jesień w Golinie co prawda wygraliśmy ale tylko 2-1.

Wyniki X kolejki
PIAST Kobylin LKS Gołuchów Przeł.
KKS 1925 Kalisz GROM Golina 6-0
POGOŃ N. Skalmierzyce UKS Żelazków 4-1
WŁÓKNIARZ Kalisz ASTRA Krotoszyn 2-3
JAROTA Jarocin GLADIATORZY Sierszew Pierusz. 11-0

Mecz w Kobylinie przełożny z powodu złego stanu boiska.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 12 Kwi 2010 09:18 pm    Temat postu: XI KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

W sobotę tj.10.04.2010 KKS 1925 Młodzika Starszego(trener Banaszak) odbył mecz na wyjeździe z UKS Żelazków. Po jesiennej wygranej przez naszych 11-0 padało tylko pytanie ile dzisiaj padnie bramek. Bramek było mniej ale i okoliczności inne. Jadąc na mecz dowiedzieliśmy się o katastrofie samolotu prezydenckiego i o skutkach wypadku. Chłopcy mimo że mają dopiero po 13 lat i mniej zdawali sobie sprawę z powagi sytuacji. Nie było wiadomo czy mecz się odbędzie. Warunki pogodowe też nie sprzyjały mocy boczny wiatr który uniemożliwiał dobre rozgrywanie piłki. Mecz zakończył się wynikiem 7-0 dla KKS-u. Pierwsza bramka padła z rzutu karnego po tym jak zawodnik z Żelazkowa zabawił się w bramkarza, strzelcem Szymon Borowski. Dwa następne gole dołożył Daniel Szymański 16 i 18 min. Do przerwy 3-0 dla przyjezdnych. Po przerwie KKS grał swoje, na następną bramkę czekaliśmy do 39 min., czwartą bramkę strzelił Kamil Wieczorek który był również strzelcem piątej bramki dla KKS-u(43min). Dwie ostatnie bramki w meczu strzelił najmłodszy w drużynie Tomka Banaszaka Filip Prześniak(47 i 57min).

Skład na mecz z UKS Żelazków:
Błaszczyk Wojciech, Bartczak Dominik, Borowski Szymon, Januszkiewicz Jarosław, Jóźwiak Bartłomiej Mazurek Erwin, Kozanecki Jonasz, Nowak Robert, Pacholski Tomasz, Wieczorek Kamil, Prześniak Filip, Przydział Jakub, Tomaszewski Patryk, Szymański Daniel, Mielczarek Tomasz, Pawelec Patryk.
Następnym przeciwnikiem naszych zawodników będzie Astra Krotoszyn. Jest to przeciwnik który jako jedyny urwał punkty zawodnikom KKS w rundzie jesiennej(2-2). Mecz odbędzie się w Kaliszu.

Gladiatorzy - KKS II 3-3

Ostatnio zmieniony przez Robert KKS dnia 14 Kwi 2010 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz

Robert KKS

Posty: 1514

PostWysłany: 12 Kwi 2010 10:59 pm    Temat postu: Back to top

W sobotę spotkania się nie odbędą. Mecze z 17 kwietnia są przełozone na 29 maja.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 29 Kwi 2010 12:53 pm    Temat postu: XII KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

Mecz z Gladiatorami jak ostatnie dwa mecze nie wniósł nic nowego w układ tabeli. KKS 1925 prowadzi cały czas pięcioma punktami tylko stosunek bramek rośnie z meczu na mecz. Po ostatniej kolejce chłopcy dopisali następne osiem trafień do bramki rywala nie tracą żadnej bramki(65 strzelonych, 8 straconych). W tym meczu na listę strzelców wpisali się:
Skład na mecz z Gladiatorami:
Bartczak Dominik, Jóźwiak Bartłomiej, Mazurek Erwin, Mielczarek Tomasz, Kozanecki Jonasz, Pacholski Tomasz, Pawelec Patryk, Prześniak Filip, Przydział Jakub, Rembiszewski Adrian, Sówka Filip, Szymański Daniel, Tomaszewski Patryk, Wieczorek Kamil.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 30 Kwi 2010 01:55 pm    Temat postu: PRZEŁOZONE SPOTKANIE Z 8 MAJA KKS I- KKS II Back to top

W czwartek tj. 29.04 br został rozegrany mecz pomiędzy naszymi drużynami Młodzika Starszego.
W wewnętrznych derbach lepsi okazali się zawodnicy trenera Banaszaka którzy pokonali podopiecznych trenera Bartkowiaka 4-0. Mecz przebiegał spokojnie tzw. Klubowej atmosferze.
Pierwszą bramkę w meczu strzelił Dominik Bartczak(18-min.) Laughing , na drugiego gola czekaliśmy zaledwie 2 min., strzelcem bramki Tomasz Pacholski(20-min.) Laughing .Trzecią bramkę strzelił ponownie Dominik Bartczak(29-min.) Laughing . takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
Mecz w drugiej tak jak w pierwszej połowie przebiegał spokojnie, KKS I atakował a KKS II się bronił wyprowadzając co jakiś czas kontry. W 46 minucie wynik meczu ustalił Kamil Wieczorek Laughing strzelając bramkę na 4-0. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie.

Składy drużyn KKS Włókniarz 1925 Kalisz.
Zawodnicy trenera Banaszaka:
Bartczak Dominik, Błaszczyk Wojciech, Borowski Szymon, Jóźwiak Bartłomiej, Mielczarek Tomasz, Kozanecki Jonasz, Pacholski Tomasz, Pawelec Patryk, Prześniak Filip, Rembiszewski Adrian, Sówka Filip, Szymański Daniel, Tomaszewski Patryk, Wieczorek Kamil.

Zawodnicy trenera Bartkowskiego:
Wielgosz Maciej, Piotrowski Oskar, Pracki Michał, Bugajny Konrad, Kopała Filip, Pawlaczyk Dawid, Krzysztofowicz Krzysztof, Szajowski Aleks, Majewski Adam, Sowała Szymon, Majerowicz Dawid, Marciniak Tomasz, Andrzejczak Aleksander.

Następne mecze zostaną rozegrane 1 maja i tak:
KKS I – JAROAT JAROCIN (boisko Wembley godz.11)
POGOŃ N. SKALMIERZYCE- KKS II.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 17 Maj 2010 10:30 pm    Temat postu: XV KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

4-0 takim wynikiem zakończyła się konfrontacja pomiędzy zespołami KKS 1925 I a Pogonią Nowe Skalmierzyce. W pierwszej połowie oglądaliśmy tylko jedną bramkę którą strzelił z karnego Jakub Przydział Laughing (faulowany w polu karnym) dopiero w 30min.Pogoń broniła się wytrwale co prawda w tym meczu nasi zawodnicy nie wykorzystali wielu sytuacji. Druga połowa tak jak pierwsza obfitowała w wiele oskrzydlających akcji jak z lewej tak i prawej strony. W 46 minucie drugą bramkę w meczu strzelił Jakub Przydział Laughing . Następne dwie bramki strzelił Bartek Jóźwiak Laughing w 50 i 55 minucie pokonując bramkarza przyjezdnych ładnymi strzałami z okolicy szesnastki. Mecz nie był porywający możliwe że wpływ na to miały wyjazdy naszych zawodników na wycieczki szkolne i pauza w poprzednią sobotę.

1 maja odbył się mecz KKS-u I z Jarotą Jarocin w tym meczu swoje umiejętności strzeleckie głową przedstawił nam Dominik Bartczak Laughing który pokonał bramkarza przyjezdnych trzy razy i dokładając jeszcze jedną bramkę z nogi. Festiwal strzelecki rozpoczął Jonasz Kozanecki Laughing pokonując bramkarza pięknym strzałem z poza pola karnego a następne cztery prędzej opisany Dominik Bartczak Laughing .
Trzeba tutaj wspomnieć iż tych dwóch zawodników zostało zaproszonych na testy do SMS-a Łódź. Które zaliczyli pozytywnie. Z naszego zespołu dostali również zaproszenie na testy tacy zawodnicy jak Jakub Przydział, Filip Sówka i Patryk Tomaszewski którzy tak jak koledzy zaliczyli testy pozytywnie.

Skład KKS
Błaszczyk Wojciech, Bartczak Dominik, Borowski Szymon, Jóźwiak Bartłomiej, Mazurek Erwin, Kozanecki Jonasz, Pacholski Tomasz, Wieczorek Kamil, Prześniak Filip, Przydział Jakub, Sówka Filip, Tomaszewski Patryk, Szymański Daniel, Mielczarek Tomasz, Pawelec Patryk, Romaszewski Adrian.

Następny mecz z Piastem Kobylin gramy u siebie o godz.17.30 w środę jest to mecz przełożony z soboty 22 maja z powodu wyjazdu kakaesiaków na turniej do HAMM w Niemczech.

Kolejka z 15maja
PIAST Kobylin ASTRA Krotoszyn 12-2
UKS Żelazków GLADIATORZY Sierszew Pierusz. 13-1
GROM Golina JAROTA Jarocin 4-3
LKS Gołuchów WŁÓKNIARZ Kalisz 1-5
KKS 1925 Kalisz POGOŃ N. Skalmierzyce 4-0

Ostatnio zmieniony przez wisior73 dnia 17 Maj 2010 10:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 25 Maj 2010 12:17 pm    Temat postu: XVI KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

W środę KKS I trenera Banaszaka stracił pierwsze bramki tej rundzie z Piastem Kobylin. Festiwal strzelecki w wykonaniu KKS-u rozpoczął Dominik Bartczak już w 6min(1-0) Laughing . Jakub Przydział wpisał się jako drugi na listę strzelców podwyższając wynik meczu na 2-0(10min) Laughing . Wynik do pierwszej połowy ustalił Patryk Tomaszewski ładnym strzałem w „okno” 3-0(29min) Laughing .
W drugiej połowie do „głosu” doszli zawodnicy Piasta Kobylin którzy w 31 i 37 minucie pokonali naszego bramkarza Erwina Mazurka. W obydwóch sytuacjach Erwin nie miał nic „dopowiedzenia”. Wynik meczu 3-2. W 51 minucie bramkarza przyjezdnych po raz drugi pokonał Dominik Bartczak Laughing 4-2. KKS wpadł w swój rytm i 54 minucie bramkę strzela Jakub Przydział Laughing 5-2. I tak jak w pierwszej połowie trzecim strzelcem w drugiej odsłonie był Patryk Tomaszewski(55min) Laughing który ostatecznie ustalił wynik meczu na 6-2. Piast Kobylin okazał się pierwszą drużyną w rundzie wiosennej która strzeliła naszym dwa gole i przez krótką chwilę dorównywała naszym zawodnikom. Mecz z Piastem był przełożony z soboty(22 maja) z powodu wyjazdu KKS-u na turniej do niemieckiego miasta Hamm. W zeszły roku naszym nie wyszło i odpadli w ćwierćfinale. Co prawda grali z rocznikiem 1995 ale nie ustępowali walką na boisku. Także mamy nadzieję że to co nie udało się trenerowi Kaczmarkowi może uda się trenerowi Banaszakowi. Zresztą chłopcy obiecali po zeszłorocznym przegranym że w tym roku wygrają turniej. Powodzenia.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 25 Maj 2010 12:22 pm    Temat postu: UZUPEŁNIENIE XVI KOLEJKI Back to top

Posty: 39

PostWysłany: 02 Cze 2010 09:53 am    Temat postu: XVII KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

Astra Krotoszyn to następna drużyna która oddała trzy punkty KKesowi. Mecz odbył się w piątek (28.05) wyjątkowo na stadionie Calisii. KKS jak w poprzednich meczach przeważał od początku spotkania. Wynik do przerwy 3-0 dla naszych. Dwie bramki strzelił niezawodny Dominik Bartczak(5 i 25 min) Laughing , trzecią bramkę strzelił Jakub Przydział Laughing w 11min. Po przerwie jedną bramkę dorzucił Dominik Bartczak (34min) Laughing i Jonasz Kozanecki Laughing ładnym uderzeniem z 16 metrów w 46 min. Po 60 minutach wynik 5-0 dla KKS-u. Po meczu sędzia który prowadził spotkanie stwierdził że chłopcy grają ładną piłkę dla oka i że w grze widać mądrość rozgrywania akcji. Takie słowa cieszą trenera i zawodników.

Skład KKS:

Ostatni mecz w sezonie rozegramy na wyjeździe z LKS Gołuchów w środę 2 czerwca. Mecz przełożony z powodu wyjazdu KKS-u na turniej do GKS Bełchatów. W tamtym roku nie poszło chłopcom, zajęli 6 miejsce.

wisior73
Orlik

Posty: 39

PostWysłany: 03 Cze 2010 09:20 pm    Temat postu: XVIII KOLEJKA MŁODZIKA STARSZEGO Back to top

Na zakończenie rozgrywek Młodzika Starszego podopieczni trenera Tomka Banaszaka pokonali na wyjeździe LKS Gołuchów 7-3. Z powodu ulewy mecz nie odbył się w Gołuchowie lecz na pięknym boisku w Tusku (takiego boiska tylko pozazdrościć).

W ósmej minucie z wolnego z odległości ok.25m pierwszą bramkę w meczu strzelił Patryk Tomaszewski(0-1) Laughing . Na następnego gola musieliśmy czekać do 21minuty rzut rożny dla gospodarzy i „szok’ 1-1. W 24 minucie znowu rzut wolny dla KKS-u odległość podobna co przy pierwszym wolnym, tym razem do piłki podchodzi Barek Jóźwiak Laughing i 1-2 dla KKS-u. W pierwszej połowie podwyższył wynik na 1-3 Jakub Przydział(29min) Laughing .W drugiej połowie a dokładnie 38 minucie na 1-4 strzela ponownie Jakub Przydział Laughing . I znowu zaskoczenie LKS strzela drugiego gola w meczu i od 39 minuty wynik 2-4. Przewaga KKS-u zaczęła rosnąć z minuty na minutę i w 43min na listę strzelców wpisuje się Daniel Szymański(wynik 2-5) Laughing . Zaledwie 2 minuty później (45min) bramkarz gospodarzy pokonuje po raz trzeci w tym meczu Jakub Przydział Laughing i wynik 2-6. W 60 minucie padają dwie bramki na 2-7 podwyższa Patryk Tomaszewski Laughing i zaledwie po rozpoczęciu meczu ze środka boiska gospodarze po błędzie naszych obrońców strzelą trzecią bramkę i ustalają ostatecznie wynik meczu na 3-7. Był to ostatni mecz w tej grupie wiekowej dla naszych zawodników. 15 czerwca w Kraszewicach odbędzie się finał w którym KKS I zmierzy się z Marcinkami Kępno. W zeszłym roku nasi przegrali z Kępnem i zajęli drugie miejsce. Mam nadzieję że w tym roku będzie inaczej i to KKS będzie tryumfatorem tych rozgrywek. Czego im serdecznie życzę w raz z kibicami rocznika 1997.

Skład na mecz:
Bartczak Dominik, Borowski Szymon, Jóźwiak Bartłomiej, Mazurek Erwin, Kozanecki Jonasz, Pacholski Tomasz, Prześniak Filip, Przydział Jakub, Sówka Filip, Tomaszewski Patryk, Szymański Daniel, Mielczarek Tomasz, Pawelec Patryk, Rembiszewski Adrian, Januszkiewicz Jarosław.

Ostatnio zmieniony przez wisior73 dnia 04 Cze 2010 12:19 pm, w całości zmieniany 1 raz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Oficjalne Forum Klubowe KKS Włókniarz 1925 Kalisz Strona Główna -> Młodzik Starszy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)